Savivalda

Darželio taryba – aukščiausia įstaigos savivaldos institucija, lygiomis dalimis telkianti ugdytinių tėvus (globėjus) ir pedagogus įstaigos veiklos tikslams įgyvendinti ir uždaviniams spręsti. Lopšelio-darželio tarybą sudaro 9 nariai, renkami trejiems metams. 4 nariai atstovauja tėvams (globėjams), 4 nariai – pedagogams ir 1 narys – vietos bendruomenei. Lopšelio-darželio tarybos sudėtį tvirtina Lopšelio-darželio direktorius.

Pirmininkas – l.e.p. dir. pav. ugdymui Vitalija Peseckienė

Nariai: Logopedė metodininkė Vaida Povilaitienė, mokytoja metodininkė Audronė Varenbergienė, vyr. mokytoja Inesa Vainovskė

Tėvų atstovai: Darius Valickas, Dovydas Diktaras, Mindaugas Šarpis, Vilma Kasiulynienė.

Bendruomenės narys: Taurintas Rudys – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Šnipiškių seniūnas

Darželio tarybos kontaktai: Tel. nr. 85 275 13 10, Tėvų kontaktiniai telefono numeriai įstaigos raštinėje.

Darbo taryba – darbuotojų atstovaujamasis organas, ginantis darbuotojų profesines, darbo, ekonomines ir socialines teises bei atstovaujantis jų interesams

Nariai:

1. Mokytojos padėjėja Gražina Černienė

2. Mokytoja Diana Vansevičienė

3. Mokytoja Audronė Varenbergienė

Darbo tarybos kontaktai: Tel. nr. 85 275 13 10

Pedagogų taryba – nuolat veikianti darželio savivaldos institucija, skirta vaikų ugdymo klausimams spręsti.

Pirmininkas – direktorė Daiva Tarvydienė

Nariai:  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Peseckienė, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogės, meninio ugdymo pedagogės, psichologė viso 34 nariai.

Tėvelių komitetas – tai vaikų grupių tėvų komitetai, kurie, bendradarbiaudami su pedagogais, padeda spręsti vaikų grupės veiklos ir auklėjimo klausimus.

Vaiko gerovės komisija – organizuoja ir koordinuoja prevencinį darbą, švietimo pagalbos teikimą, saugios ir palankios vaiko ugdymui aplinkos kūrimą, švietimo programų pritaikymą ugdytiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atlieka ugdytinio specialiųjų ugdymosi poreikių (išskyrus poreikius, atsirandančius dėl išskirtinių gabumų) pirminį įvertinimą ir atlieka kitas su vaiko gerove susijusias funkcijas.

• Logopedė Vaida Povilaitienė
  • Logopedė Rūta Stasiškienė