Apie mus

Vilniaus lopšelis-darželis „Pipiras“ įsikūręs 1967 m. Šnipiškių rajono centre.

Darželio steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Darželio veiklą koordinuoja Vilniaus miesto savivaldybės administracijos  Švietimo skyrius.

Pagrindinės veiklos rūšys: ankstyvasis, ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Vaikai ugdomi pagal individualią įstaigos ikimokyklinio ugdymo programą ir priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą.

Lopšelis-darželis „Pipiras“ savo veiklą organizuoja remiantis LR Švietimo įstatymu, LR  Konstitucija, Vaiko teisių konvencija, Vaiko gerovės  politikos koncepcija ir lopšelio-darželio „Pipiras” nuostatais.

MISIJA

Kūrybiškai ugdome vaikus, adaptuodami ir panaudodami šiuolaikines ugdymo strategijas.

VIZIJA

Lopšelis-darželis „Pipiras“ yra atvira kaitai, besimokanti bendruomenė, ugdanti laisvą, kūrybingą asmenybę, gebančią bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti savo pažinimo galias, pasiruošusią tolesniam mokymuisi.

FILOSOFIJA

„Patikimiausias būdas gerai išauginti vaikus – tai padaryti juos laimingus.“ (Oskaras Vaildas).

PRIORITETAI

• Kokybiškos ugdymo paslaugos;
  • Bendrų, visiems suprantamų ir priimtinų tikslų iškėlimas;
  • Aktyvus šeimos dalyvavimas ugdymo procese;
  • Individualizavimu pagrįstas į vaiką orientuotas ugdymas;
  • Pasirinkimus skatinanti ugdančioji aplinka;
  • Mokymasis bendradarbiaujant;
  • Įtraukusis ugdymas;
  • Nuolatinis pedagogų kvalifikacijos kėlimas;
  • Pedagogų refleksija, dirbant pagal atnaujintą ikimokyklinio ugdymo programą.

VERTYBĖS

• Ugdymas ir ugdymasis;