Konferencija

Vilniaus miesto savivaldybės Kolegijos salėje, š.m. lapkričio 9 d.  įvyko

TARPTAUTINĖ MOKSLINĖ – METODINĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ KONFERENCIJA

„VAIKŲ UGDYMAS(-SIS) PER PATIRTĮ LAUKO EDUKACINĖSE APLINKOSE IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE“

Konferenciją organizavo Vilniaus lopšelio-darželio „Pipiras“ bendruomenė ir Vilniaus
miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos poskyris.

Konferenciją moderavo Vilniaus lopšelio-darželio „Pipiras“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, priešmokyklinio ugdymo ekspertė Aida Makutėnienė ir aplinkosauginio švietimo projekto „Gamtos atradimai – žaidžiu, kuriu ir sužinau!” vadovė, vyr. auklėtoja Goda Stonkuvienė.

Konferencijoje išklausyta 11 žodinių pranešimų ir susipažinta su 10 stendinių pranešimų
medžiaga. Nagrinėtos temos: ikimokyklinio amžiaus vaikų patyriminis ugdymas(is) gamtinėse erdvėse, vaikų aplinkos tyrimo įgūdžių ugdymas, gamtojautos, aplinkai palankių vertybinių nuostatų formavimas, edukacinių erdvių kūrimas ir naudojimas ugdymo(si) procese.

Susipažinta ne tik su respublikos, bet ir užsienio ikimokyklinio ugdymo institucijų gamtamokslinio vaikų ugdymo(-si) patirtimi.

Konferencijos nuostatai

Konferencijos programa

Konferencijos akimirkos:

Straipsnis apie konferenciją „Kaip urbanizuotoje aplinkoje ugdyti vaikų gamtamokslinę patirtį?”