Yearly Archives: 2021

38 Įrašai

Dėl šventinių renginių organizavimo

Gerb. Tėveliai,

nors šiuo metu labai sudėtinga epidemiologinė situacija šalyje, tačiau viso darželio bendruomenė stengiasi, kad šventinis laikotarpis mažiesiems atneštų gerą nuotaiką bei šventinį laukimo džiaugsmą.

Dalinamės su Jumis Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių organizavimo pandemijos metu infografiku, padėsiančiu sukurti kitokią šventę bei švęsti Kalėdas jaukiai ir saugiai. Infografike pateikiami patarimai, kaip džiugiai pasitikti šventes kartu su vaikais ir bendruomene įgalinant kūrybiškumą, fantaziją, kaip kurti šventines ugdymosi erdves. Taip pat primenama apie saugumo reikalavimus organizuojant šventinius renginius, kad visi liktume sveiki ir saugūs.

Kartu mes esame stiprūs, todėl viliamės, kad bendromis pastangomis sukursime nepamirštamas, spindinčias ir saugias šventes!

Loader Dokumentas ruošiamas…
EAD Logo Dokumentas neatsidaro?

Reload Įkelti per naują
| Open Atidaryti naujame skirtuke

Kviečiame Vilniaus miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai” (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

1. išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,
  2. geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,
  3. įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,
  4. išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,
  5. išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,
  6. tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,
  7. stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,
  8. suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

Registruotis į tėvų grupes galima čia:

Informuojame, kad nuo šiol tėvai (globėjai, rūpintojai), pedagogai gali konsultuotis dėl izoliacijos klausimų, grupėje pasitvirtinus COVID-19 liga ar kt. klausimų, rašydami el. laišką budintis@vvsb.lt arba skambinant tel.: +37065801302.