Dienos archyvai: 2020-06-16

1 Įrašas

VAIKUČIŲ PRIĖMIMO TVARKA NUO BIRŽELIO 17 D.

Nuo birželio 17 dienos galioja ekstremali situacija. Ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui taikomi saugos reikalavimai. Lieka galioti ta pati tvarka, tik kaukių dėvėjimas yra rekomendacinio pobūdžio. Vaikus atlydintys ir pasitinkantys asmenys į įstaigos patalpas neįleidžiami. Dėl vaikų saugumo, į įstaigos teritoriją su automobiliu įvažiuoti negalima.

Vaikučių be žaisliukų atvykstant laukiame iki 9:00 val.

Varteliai nuo Slucko g. rakinami nuo 9:00 val. iki 15:00 val.

Atėjus, eiti prie savo grupės įėjimo durų lauke ir skambinti grupės nurodytu numeriu (informacija ant durų).

Asmenims, atvedantiems vaikus, rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir į patalpas užeiti negalės. Darbuotojams rekomendauojama vaikus pasitikti su apsaugos priemonėmis.

Grupėse dirbs kiti pedagogai.

Ugdymo mokestis skaičiuojamas įprastai, pagal tvarką, kaip buvo iki karantino.

Iš anksto planuokitės atvykimą į darželį neskubant ir nepavėluojant į savo darbovietes.

V-1487 Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų

Saugaus ir sklandaus bendradarbiavimo!