Yearly Archives: 2019

33 Įrašai

Respublikinė herbariumų paroda „Rudens tango“

Norėdami kuo ilgiau pasidžiaugti rudeninėmis spalvomis, džiovintų augalų grožiu, kvietėme nuo 2019 m. rugsėjo 23d. iki 2019 m. spalio 31d. dalyvauti respublikinėje herbariumų parodoje „ Rudens tango“.

Iš rudeniškų sausų, džiovintų lapelių, gėlyčių, javų, varpų ir t.t. sukūrėte nuostabius darbus.

Dėkojame už kūrybiškumą ir aktyvų dalyvavimą parodoje. Kiekvienas jūsų darbas unikalus !!!

Parodos galerija >

Visų Tėvelių dėmesiui!

Siekdami bendradarbiavimo ir tarpusavio supratimo bei tolerancijos, maloniai Jūsų prašome, atvežant ir pasiimant vaikučius, ryte ir vakare, savo automobiliais neužstatyti medinių tvorelių, kurios riboja pravažiavimą į vidinius kiemelius. Mūsų įstaigos darbuotojai darželio vidiniuose kiemeliuose parkuoja savo automobilius, Jums paliekant pagrindiniame kieme vietos, dėl Jūsų pačių patogumo.

Mes visi norime išvengti rytinių ir vakarinių automobilių spūsčių, būkime vieningi tvarkingai parkuojantis!

Literatūros festivalis “Vilniaus lapai”

Ketvirtus metus organizuojamo literatūros festivalio „Vilniaus lapai“, vyksiančio š. m. lapkričio 7-10 d., programa ir renginių vaikams informacija. Kviečiame aktyviai dalyvauti festivalio renginiuose.

Rudenėlio gėrybės ir šventės akimirkos

Rausta lapai
Pamažu.
Rudenėli,
Kaip gražu!
Susirinko pomidorai ir agurkai, morkos ir pupelės, žirniai bei lašeliai. Šoko smagų jie ratelį. Prisijungė ir moliūgas su pele bei ežiukas su šarkele.
Linksmas mus daržovių pulkas smagiai kartu sukas.